בס"ד

ספר גברים בנתניה

שתף פוסט:

ספר גברים בנתניה הוא בדיוק כמו שהוא נשמע – זהו ספר שתחום המומחיות שלו הוא תספורת גברים והוא מספר אך ורק גברים.

אז נעים מאוד להכיר! אני דניאל והמספרה שלי בנתניה היא מספרת גברים בשם "ראש קצוץ". המספרה מיוחדת בכך שהיא מספרת גם ילדים עד גיל 3, גם בני נוער וגם גברים בני כל גיל. הדגש שאנחנו שמים במספרה הוא הגשמת הרצון, החלום והמראה שהלקוח רוצה שיהיה לשיער שלו ככל הניתן ביכולות המקצועיות שלנו (והן רבות). 

צוות הספרים במספרה מייעץ לכל לקוח ונותן לו לבחור באופן חופשי את התספורת (לשיער הראש, לזקן או לשפם) שהוא הכי רוצה שתהיה לו. 

יתרון נוסף של העסק שלנו הוא שאנחנו מבינים עד כמה הזמן שלכם יקר ולכן אנחנו עובדים אם אפליקציה מיוחדת שמודיעה לכל לקוח מתי בדיוק התור שלו יהיה וכך אנו חוסכים לכם זמן המתנה יקר בתור כאשר התספורת של הלקוח שלפינכם מתעכבת.

מה הקשר בין ספר גברים בנתניה וביטחון עצמי?

ביטחון עצמי הוא אולי הדבר החשוב ביותר בחיים. ככל שיש לכם יותר ביטחון עצמי כך תצליחו יותר בקריירה ובזוגיות שלכם ולכן כל גבר צריך לעשות מאמץ בכדי להעלות את הביטחון עצמי שלו. אז מה הקשר בין ספר גברים בנתניה וביטחון עצמי? אם כן לתסרוקת שלנו יש השפעה עצומה על הביטחון העצמי שלנו. ככל שהתסרוקת תהיה יותר יפה כך אנו נאמין יותר בעצמנו וכך יהיה לנו יותר קל לדבר ולהתנהל מול אנשים אחרים. הספר משפיע בצורה עצומה על התסרוקת שלנו ולכן אפשר לקבוע ללא ספק כי לספר יש השפעה עצומה על הביטחון העצמי שלנו ולכן כדאי לנו לבחור ספר מעולה.

האם ספר גברים יכול לצבוע שיער?

אתם צריכים להבין כי ספר גברים יכול לעשות כל דבר אבל כל דבר שספר נשים יכול לעשות בין אם זה גוונים או צביעת שיער. אם יש לכם שיער אפור ואתם רוצים לצבוע אותו לצבע אחר ספר גברים מומחה יכול לעשות זאת ללא בעיה וזו עובדה שאין עליה עוררין. 

בין שאר תחומי ההתמחות של המספרה שלנו ניתן לכלול גם תספורות לגברים שמקרחים או שיש להם שיער דליל וכתוצאה מכך מפרצים בשיער. קרחת היא לא אות קין! ניתן לספר שיער דליל או מקריח כך שהמראה של הגבר יהיה מטופח, אופנתי ומרשים. 

או במלים אחרות זה לא השיער שעושה את הבדל אלא התסרוקת!

חשוב להדגיש שכל העבודה במספרה שומרת על כללי היגיינה ובריאות מחמירים כולל על ניקיון כל האביזרים המקצועיים מהכיסא שעליו יושב הלקוח ועד המספריים או התער שמספרים באמצעותם בין תספורת של כל לקוח ולקוח.

 

תוכן עניינים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פתח וואטסאפ
1
שלום👋
צריכים עזרה?
דילוג לתוכן