בס"ד

מספרה בשרון

שתף פוסט:

יש דברים בחיים שאי אפשר לחיות בלעדיהם כי פשוט התרגלנו אליהם. אחד הדברים האלו הוא ללכת להסתפר אצל ספר. בניגוד לדעה הרווחת לא רק נשים הולכת למספרה בשביל להסתפר אלא גם גברים רבים עושים זאת!

במתחם של מספרה בשרון ישנה מספרה קסומה ממש עם אווירה של פעם אבל כל התנאים של ההווה – מספרת "ראש קצוץ" המתמחה בתספורת גברים.

בעלי המספרה הוא דניאל והוא מקפיד שכל לקוח שבא להסתפר במספרה יקבל את השירות הטוב ביותר.

השירותים שניתן לקבל במספרה הם:

  • תספורות גברים
  • תספורות לפעוטות עד גיל 3
  • תספורות לבני נוער
  • עיצוב וטיפוח זקן
  • עיצוב וטיפוח שפם

איכות השירות במספרה היא גבוה מאוד וכל לקוח בה הוא לקוח חשוב.

הולכים להסתפר? שימו לב לפנים המספרה שלה

כאשר אתם בוחרים מספרה בשרון אתם צריכים לבחון את המספרה עצמה ולוודא כי נעים בה וכיף בה. אך וזה אך חשוב כדאי לכם לבחון גם את החלל הפנימי של המספרה וזאת מכיוון שגם לכך יש חשיבות עצומה. 

תמונה למאמר מספרה נתניה קרית השרון

למה?

מספרה איכותית היא מספרה שמקפידה על כל כללי הניקיון וההיגיינה ולא מקלה בכך ראש. במספרת "ראש קצוץ" אנחנו מקפידים הקפדה יתרה על כללים אלו ומנקים ומחטאים את האביזרים שבאמצעותם אנחנו מספרים את הלקוחות.

יתרון נוסף של המספרה שלנו הוא העבודה שהזמן של הלקוחות שלנו יקר לנו. בדיוק בגלל זה אנחנו עובדים עם אפליקציה ייחודית שמודיעה לכל לקוח מתי בדיוק התור שלו – כלומר אם יש עיכובים עם הלקוחות שלפניות הוא יכול לדעת זאת בזמן אמת, וכך לחסוך זמן המתנה יקר מאוד.

למה בכלל צריך מספרה לגברים בלבד?

המבנה האנטומי והפיזיולוגי של נשים וגברים הוא שונה – וזה בא לידי ביטוי בין השאר גם בשיער שלהם. מספרה לגברים בלבד מתמחה בתספורות לגברים שאינן תספורות "מפס ייצור" אלא תספורת שמותאמת לכל גבר באופן אישי לפי מבנה הפנים שלו, מבנה הצוואר שלו וגם השיער שלו. מספרת גברים מציעה לגברים גם שירותים נוספים כמו עיצוב וטיפוח הזקן שלהם והשפה שלהם אם יש להם כאלו. טיפוח עצמי חשוב לא רק לנשים אלא גם לגברים וגבר שרוצה לטפח את השיער שלו – ינהג בחוכמה אם ילך למספרת גברים.

תוכן עניינים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פתח וואטסאפ
1
שלום👋
צריכים עזרה?
דילוג לתוכן